• +420 723 328 125
  • info@automycka-plzen.cz
  • Přítomnost obsluhy: 9:00 až 11: 00 - 14:00 až 17:00 hodin

Programy bezkontaktního mytí

 

Programy bezkontaktního mytí vozů, které u nás naleznete


Program 1 PŘEDMYTÍ

Stiskněte tlačítko "0" a začněte nanášet aktivní šampon na karoserii shora dolů. Lépe tak uvolníte hrubé nečistoty. Držte trysku s nástavcem ve vzdálenosti cca 20 cm od povrchu karoserie.

Doplňkový programAKTIVNÍ PĚNA

Stiskněte tlačítko "Aktivní pěna" a naneste pěnu na celý vůz. Pro dosažení nejlepšího efektu nanášejte pěnu od shora dolů a trysku s nástavcem držte cca 20 cm od povrchu karoserie.

Program 2 HLAVNÍ BEZDOTYKOVÉ MYTÍ

HORKÁ ZMĚKČENÁ VODA S MIKROPRÁŠKEM Stiskněte tlačítko "1" a umývejte shora dolů postupně celý povrch vozu až po dosažení požadovaného výsledku. Dle stupně znečištění držte trysku s nástavcem pod různými sklony.

Program 3 OPLACH ČISTOU VODOU

Stiskněte tlačítko "2" a spláchněte shora dolů veškeré zbytky chemických prostředků a nečistot z celé karoserie a skel. Obzvlášť důkladně opláchněte štěrbiny u oken, dveří a zavazadlového prostoru.

Program 4 VOSKOVÁNÍ

HORKÁ ZMĚKČENÁ VODA S VOSKEM (následně vždy s programem č.5!) Stiskněte tlačítko 3 a začněte na vůz nanášet horký vosk, který Vašemu vozidlu dodá větší lesk a déle jej ochrání před nepřízní počasí.

Program 5 ZÁVĚREČNÝ OPLACH, LESK

DEMINERALIZOVANÁ VODA SE SUŠÍCÍ LÁTKOU Stikněte tlačítko 4 a velmi důkladně opláchněte vůz shora dolů pro dosažení konečného efektu (dokonalý lesk bez skvrn). Vozidlo neutírejte, o vysušení vozu se postará sušící látka a Vaše následná jízda. Tímto programem vozidlo získá dokonalý lesk.