• +420 606 418 242
  • info@automycka-plzen.cz
  • Přítomnost obsluhy: 9:00 až 11: 00 - 14:00 až 17:00 hodin

Výhody bezkontaktního mytí vozů

 

Bezkontaktní mytí vozů je hit. Dává mu přednost stále více a více řidičů. Důvodem je především fakt, že si mohou umýt auto po svém, jak chtějí a kdy chtějí. Řidiči se také nemusejí obávat nevzhledných škrábanců na svém laku a metalíze. Naše samoobslužné mycí boxy umístěny na dostupném a přehledném místě pro každého i začínajícího řidiče. Najdete nás na parkovišti u MAKRA v Plzni a když si k tomu přičtete i to, že bezdotykové mytí auta Vás vyjde často mnohonásobně méně, než když zajedete do kartáčové myčky, tak přeci už není co řešit.

Snadná přístupnost

Naši automyčku naleznete na rozlehlém parkovišti u MAKRA - přesněji Obchodní 1129/2, Plzeň – Skvrňany. Nemusíte se tedy bát nedostatku prostoru při zajíždění aut do kartáčových myček, jak to bývá někdy na stísněných benzínových pumpách.

Šetrný k životnímu prostředí

Naše automyčka využívá chemii NERTA, která je velice šetrná k životnímu prostředí. Tato chemie se používá ve všech zemích, které mají silný vztah k ochraně přírody, jako jsou Švýcarsko, Německo, apod.

Měnička peněz

Pro ty, co u sebe nemají drobné máme připravenou automatickou měničku peněz na drobné, tudíž nemusíte zoufat, pokud zrovna u sebe nemáte dostatek drobných mincí.

Platba kartou

Pokud u sebe nemáte drobné, ani hotovost na rozměnění, můžete u nás platit bezkontaktní platební kartou, a to již od 50,-Kč. Přijímáme bezkontaktní platební karty společností VISA a MASTERCARD.

HAPPY HOUR

Naše automyčka je otevřena nonstop, ale vždy od 22: 00 do 6:00 hodin od nás dostanete vždy navíc 25% mycího času, abyste mohli v klidných večerních i nočních hodinách umýt své vozidlo opravdu dokonale.

Otevřeno 24/7

Otevřeno máme nonstop a v době od 9:00 do 11:00 a od 14:00 do 17:00 hodin Vám ráda poradí, nebo pomůže naše proškolená obsluha.